Odpowiedz 
bramy garażowe rozwierane
Cropal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 14
Reputacja: 0
bramy garażowe rozwierane
Znajomy niedawno temu stawiał garaż. W jego budowie zastosował bramy rozwierne. Jest to raczej rzadki rodzaj bram stosowany w garażach. Troszkę się wdaliśmy w dość zaciekłą rozmowę na ten temat. Teraz jestem ciekaw, co wy o tym myślicie. Ja byłem zwolennikiem bramy uchylanej do góry. Moim zdaniem bramy rozwierne mają szereg wad. Przede wszystkim są mniej wygodne. W przypadku bramy uchylanej do góry wystarczy jeden ruch ręki, a przy rozwieranych trzeba nieco więcej tych ruchów wykonać. Ma to znaczenie na przykład gdy ktoś się śpieszy. W pośpiechu też się zdarzy niedomnkąć. W przypadku mojego faworyta nie ma to dużego znaczenia, bo po spuszczeniu bramy nie widać z daleka, że jest niezamknięte. Natomiast w drugim przypadku wystarczy, że wiatr zawieje i już wrota latają jak chcą. Wjeżdżanie też jest mniej bezpieczne, bo wiatr może zawiać i wrota uderzają w auto. Nie mówiąc już o problemach z otwieraniem jak śnieg napada.

Mistrzowskie pożyczki - Katowice. Wejdź na witrynę www.
06-05-2017 12:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: